Özel Tasarım Talepleriniz İçin 0850 305 8815 Whatsapp Hattımızı Kullanabilirsiniz
Değerli Müşterilerimiz, COVID19 Sebebiyle Kargolarda Tarafımızdan Kaynaklı Olmayan Gecikmeler Yaşanabilmektedir. Bu Sorunun En Yakın Zamanda Düzelmesini Temenni Ediyoruz.

Teslimat ve İade

Kargo ve Teslimat

1- Hazırlık Süresi: Mooden’dan sipariş edilen ürünlerin çoğu el yapımı kategorisinde olduğu için hazırlık süresi 4-8 iş günüdür.Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir. Spesifik ürünlerde tedarik, üretim, montaj gibi durumlar oluşabileceğinden, ürünlerin açıklamasında belirtilen iş günü süreleri geçerli olacaktır.

2- Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

3- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize iletilir.

4- Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:
* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir.

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

* Türkiye ve dünya genelinde yaşanan pandemi sebebiyle kargolarda tarafımızdan kaynaklanmayan gecikmeler sebebi ile teslimat gecikebilir.

5- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde hazırlık süresine göre işleme alınır.

6- Çalışılan Kargo Şirketi: Mooden, Türkiye gönderimleri için MNG Kargo ile çalışmaktadır. Endüstriyel veya toptan ürün gönderimlerinde tarafla iletişime geçilerek teslimat sağlanmaktadır.

7- Kargo Ücreti: Siparişlerinizde kargo ücreti Mooden tarafından karşılanır. Siz, ürün teslimatı ile ilgili olarak kargo hizmeti için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kapıda ödeme yapmak isteyen kullanıcılar ürün açıklamasında ve sepette belirtilen ek ücreti ödeyeceklerdir.

8- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır.

9- Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak siz teslim alabilirsiniz. Ancak adreste, sizin teslimatınızı alacak başka biri varsa, bu bilgiyi siparişi oluştururken mutlaka belirtiniz. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilmez.

10- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Mooden'a geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.


11- Sipariş Ulaşmazsa: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

 

İade ve İptal Koşulları

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. MNG kargo 502982016 Mooden müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu MNG Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 14 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

Ürün Değişimi: Mooden üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler MNG Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz MNG kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, MNG Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

MNGKargo İle Gönderim: Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. Söz konusu kaydı MNG Kargo 502982016 müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz yeterlidir.

İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:
MNG Kargo Müşteri Kodu: 502982016
Adres: Büyük Cami, Namazgah Gç. No:2, 22800 Keşan/Edirne
Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 15 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında çalışacaktır