Özel Tasarım Talepleriniz İçin 0850 305 8815 Whatsapp Hattımızı Kullanabilirsiniz
Değerli Müşterilerimiz, COVID19 Sebebiyle Kargolarda Tarafımızdan Kaynaklı Olmayan Gecikmeler Yaşanabilmektedir. Bu Sorunun En Yakın Zamanda Düzelmesini Temenni Ediyoruz.

Hakkımızda

 

Mooden Dekorasyon Ürünleri – Change Your Mood

2020 kış ayında, sıcak bir kahve içerken aklımıza gelen; biz bunu yapmalıyız, insanlar buna bayılacak! Dediğimiz bir fikirle MOODEN markasının ilk adımlarını attık. Başlarken tek istediğimiz insanlar yaptığımızı işleri sevsin ve baktıkça duygularını harekete geçirelim fikri oldu.  Yüzlerce model denedik, yüzlerce kez başarısız olduk ve en sonunda içimize sinen eserleri ortaya çıkardık. Eser diyoruz çünkü biz yaptığımız şeyleri “ürün” kisvesi altına koymak istemiyoruz. Her ne kadar bazı kısımlarda “ürün” demek zorunda kalsak da, yaptığımız işlere “eser” demeye elimizden geldiğince devam edeceğiz. Ürettiklerimize eser dememizin altındaki en önemli sebeplerden birisi bizim mottomuzu yansıtan Change Your Mood (Modunuzu Değiştirin) oldu. Çünkü her başarılı üretimimizde, her dönüp baktığımızda yaptığımız işler bizim keyfimizi bir kat daha arttırıyordu. Pazartesi sendromu yaşarken öğlen saatlerine doğru yaptığımız işler “modumuzu” tamamen değiştirmeye başladı. Yaptıklarımızı nasıl ifade edeceğiz diye düşünmemize fırsat kalmadan Change Your Mood mottosu ortaya çıktı.

Sevgiyle ürettiğimiz her eser, müşterilerimize özel olarak yazılmış kartlar ile birlikte gönderiliyor. Eserlerimizin siparişleri konusunda sadece sanata odaklanıp, başka hiçbir ekstra işi düşünmemeniz için her zaman ücretsiz kargo ile eserlerimizi sizlere ulaştıracağız. Aynı zamanda aklınıza takılan her konuda bize yazabilmeniz için hafta sonları canlı destek sistemi kapatmıyoruz. Hafta içi ise bizi arayarak aklınıza takılan her soruyu bize sorabilirsiniz. Sorularınızın Metal Dekorasyon, Beton Dekorasyon, Mermer Dekorasyon, Ahşap Dekorasyon, Kargo Süreci veya Diğer Tüm Konularda yanıt bulabilmesi, Pazar günü hariç haftanın 6 günü hizmet veren bir Whatsapp hattımızda sizlere destek vermek için bekliyor olacak. E-Posta ile iletişime geçmek isterseniz de change@mooden.com.tr adresine yazabilirsiniz, maillerinizi en geç 12 saat içerisinde cevaplayacağız. İletişim bilgilerimizin yer aldığı iletişim sayfamızı ziyaret ederek ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

                Mooden olarak her zaman butik üretim yapacağız. Çünkü yaptığımız her eseri ekibimiz ile birlikte bir nakış işler gibi özenerek yapıyoruz. Bu yüzden toptan dekorasyon ürün “eser” siparişleriniz olursa bunun süresinin biraz uzun olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Toptan ürün siparişi için buradan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel dekorasyon ürünü satın alımlarınız veya dekorasyon ürünü fiyatlarını görüntülemek için www.mooden.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında çalışacaktır