KÜÇÜK EVLER İÇİN 6 DEKORASYON ÖNERİSİ

Minimal yaşam tarzı artık tüm evlerde görülmeye başlandı. Minimalist tasarımlar, ev dekorasyon önerileri gibi genel ifadelerin yerini artık küçük evler için dekorasyon veya 1+1 ev dekorasyonu – 1+0 ev dekorasyonu önerileri aldı. Bizde sizler için ev dekorasyon fikirlerini, instagram dekorasyon fikirleri 2020 yılına göre güncelledik. Evinizi güzelleştireceğiniz 6 dekorasyon önerisi ile sizi baş başa bırakıyoruz.

1.İnce Çerçeve Ayna

Büyük gösterişli aynaların yerini artık, çizgisel ve minimal aynalar aldı. İnce çerçeveli aynalar duvarlarınızı şık ve modern gösterecek.

2.Kıyafetlerin Duvar Modası

Şapkalar. Hiç tahmin edilemeyebilir ama ister eski model ister yeni nesil şapkalar olsun, tek bir çivi ile duvarlarınıza renk katabilirsiniz.

3.Hasır Saksı ve Yeşilliğin Ahengi

Eskiden sepet olarak kullanılan hasırları hiç saksı olarak düşündünüz mü? Hasır saksılar klasik saksılardan daha iyi gözüküyor desek yanlış olmaz.

4.Kulplu Saksılar

Saksılar devam ediyoruz. Herhangi bir çömlekçiden bulabileceğiniz bir testiyi saksı olarak kullanmayı kesinlikle düşünmelisiniz.

5.Fasunu Doldurmaya Gerek Yok

Fotoğrafta tam olarak anlatmak istediğimiz, fasunu doldurmaya gerek yok. İçerisine şık bir yapay çiçek koyduğunuzda, zaten kendisini yeterince gösterecektir.

6.Modern ve Estetik Duvar Dekorasyonu

Küçük duvarlarınızı metal duvar dekorasyonu ile doldurmayı hiç düşündünüz mü? Modern bir görünüşe sahip, duvarlarınıza estetik katacak bu eseri; ister kendinize, isterseniz modern ev hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Bu ürünü incelemek ve satın almak isterseniz BURAYA dokunarak esere gidebilirsiniz. Mooden Ev Dekorasyon Ürünleri markası altında yüksek kalite metalden üretilmiş bu duvar dekorasyon ürünü fiyat bilgisi için buraya dokunarak görüntüleyin.